Przedszkole nr 11 w Stalowej Woli

Morze miłości

6 miesięcy temu

Kojarzą się z ciepłem, uśmiechem, łakociami i... bezgraniczną miłością. Dziadkowie - bo o nich mowa - to (obok rodziców i rodzeństwa) najważniejsi ludzie w życiu każdego dziecka. Nie ma lepszej okazji, by podziękować im za ogrom serdecznych uczuć, które przelewają na swe wnuki, niż Dzień Babci i Dziadka.
Jako pierwsze dla seniorów wystąpiły "Biedronki", które 10 stycznia 2024 r. wystawiły jasełka. Później, po kolei, do przedszkola zawitali dziadkowie dzieci z grup: "Plastusie" (22.01), "Misie" (24.01), "Krasnale" (25.01) i "Pszczoły" (26.01). Przedszkolaki z pełnym zaangażowaniem recytowały wiersze, śpiewaly piosenki, tańczyly i grały na instrumentach. Babcie i dziadkowie z niekłamaną dumą podziwiali swe wnuczęta, niejednokrotnie dyskretnie ocierając łzy wzruszenia. Były też własnoręcznie przygotowane przez dzieci upominki, kosz z cukierkami, a - przede wszystkim - mnóstwo dobrych słów i przytulasów.
Wszystkim seniorom serdecznie dziękujemy za przybycie i życzymy dużo zdrowia, energii oraz pociechy z najmłodszych członków ich rodzin. (MZ)