Witamy na stronie naszego przedszkola!

Szanowni rodzice,

w marcu rusza nabór kandydatów do przedszkola.

Zapraszamy do zapoznania się z procedurą

rekrutacyjną -

szczegóły w zakładce "Rekrutacja."

Internetowa Platforma Specjalistyczno - Doradcza

Szanowni Państwo,
Dyrektor Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Stalowej Woli, Pani mgr Marzena Łata, informuje o możliwości  korzystania z zasobów Internetowej Platformy Specjalistyczno - Doradczej:

która powstała w ramach programu wsparcia psychologiczno - pedagogicznego dla uczniów i nauczycieli, finansowanego ze środków MEiN.
Na platformie znajdują się  szkolenia dla nauczycieli w tematyce pomocy dzieciom i młodzieży przekawiającej zachowania trudne, obniżony nastrój, zaburzenia rozwoju. A także bloki tematyczne dla rodziców i uczniów w obszarze uzależnień behawioralnych, komunikacji z własnym dzieckiem, poczucia własnej wartości, prawidłowych relacji społecznych, empatii, dbania o własne zdrowie psychiczne.
Warsztaty są prowadzone w formie online i stanowią źródło wiedzy teoretycznej oraz przykładów praktycznych.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu:

15 842 18 31 lub 883 723 640.