Przedszkole nr 11 w Stalowej Woli

Kosmiczna zabawa

6 miesięcy temu

12 stycznia 2024 r., w piątkowe przedpołudnie, w naszym przedszkolu odbyła się zabawa karnawałowa. Poprowadzili ją panowie z pracowni "Jaszczur i Przyjaciele".
Bal odbył się w otoczeniu gwiazd, i to dosłownie, bo specjalnie na tę okoliczność sala "Pszczół" została zamieniona w... kosmos. Były: ufoludki, planety i mnóstwo gwiazdek, które dodawały blasku całej scenerii.
Dzieciom udało się nawet odbyć spacer w chmurach, co było jedną z atrakcji przygotowanych przez "Jaszczury". Inną była zabawa w towarzystwie bałwana Olafa znanego przedszkolakom z "Krainy lodu". Nie była to zresztą jedyna postać z tej produkcji, bo wiele dziewczynek wcieliło się w Elsę. Nie brakowało również innych księżniczek Disneya, bajkowych postaci, superbohaterów, zwierzaków czy też przedstawicieli rozmaitych zawodów.
Dzieciaki znakomicie się bawiły i wytańczyły za wszystkie czasy. Uwieńczeniem balu było wystrzelenie ze specjalnej armatki błyszczącego confetti, które - ku ogromnej uciesze zgromadzonych - spadło z góry niczym złoto-srebrny deszcz.
Zmęczeni, ale w doskonałych humorach wróciliśmy do sal, by posilić się, odpocząć i... zacząć odliczać czas do kolejnych czekających nas jeszcze w styczniu wydarzeń. (MZ)