Przedszkole nr 11 w Stalowej Woli

Drzewko z nagrodami

8 miesięcy temu

Pięcioro dzieci z naszego przedszkola – Róża i Zosia z „Pszczół” oraz Oliwia, Szymon i Iwo z „Biedronek” – wzięło udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Społeczną Szkołę Podstawową nr 1 w Stalowej Woli. Zadaniem uczestników było wykonanie bożonarodzeniowego drzewka (mogła to być praca płaska lub przestrzenna) i włożyli oni w powstanie swych dzieł mnóstwo serca. Powstały różnorodne choinki, a ich dumni autorzy udali się do wspomnianej wyżej szkoły na rozstrzygnięcie konkursu, które odbyło się 9 grudnia. 
Pragniemy się w tym miejscu pochwalić, że (choć wszyscy otrzymali upominki i dyplomy-podziękowania za udział w konkursie), dwie z naszych reprezentantek wróciło z dodatkowymi nagrodami; Róża zdobyła tytuł laureata, a Zosia wyróżnienie! Serdecznie gratulujemy dziewczynkom sukcesu, a całej piątce naszych przedszkolaków dziękujemy za chęć wzięcia udziału w konkursie. 
Warto podkreślić, że ci twórcy bożonarodzeniowych drzewek, którzy udali się w sobotnie przedpołudnie do SSP-1, mogli wziąć udział w warsztatach plastycznych. Dzieci miały do dyspozycji mnóstwo materiałów, z których wyczarowywały pomysłowe stroiki. Mogły zabrać je do swoich domów. Z pewnością było to źródło ogromnej frajdy dla wszystkich miłośników kreatywnych działań i wszelkich prac manualnych. (MZ)