VI edycja konkursu plastycznego "Piękno polskiej przyrody w utworach Marii Kownackiej

12 miesięcy temu

Dnia 29  marca rozstrzygnięto konkurs plastyczny, którego organizatorem było Przedszkole nr 10 w Stalowej Woli.  Głównymi celami konkursu było: budzenie zainteresowań dzieci twórczością literacką Marii Kownackiej, kształtowanie wrażliwości na przyrodę prezentowaną w twórczości pisarki oraz rozwijanie dziecięcej wyobraźni i bogacenie umiejętności twórczego wypowiadania się z pomocą form i barw. Nasze przedszkole reprezentowała Wiktoria C. z grupy "Plastusie". Wiktoria z wielkim zaangażowaniem wykonała obrazek przedstawiający porę roku "Wiosna" - Marii Kownackiej.
Pozwólmy dzieciom odkrywać i poznawać piękno naszych krajobrazów, rozwijajmy ich wrażliwość artystyczną.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali upominek w postaci książki oraz dyplomy.
GRATULUJEMY !!!