Przedszkole nr 11 w Stalowej Woli

Czas na herbatkę z Babcią i Dziadkiem

rok temu

Styczeń upłynął nam pod znakiem uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Starszym grupom udało się wystąpić dla ukochanych seniorów jeszcze przed feriami. "Krasnale" i "Misie" uczyniły to na przełomie stycznia i lutego.

Wszystkie grupy, pod wodzą wychowawczyń, przygotowały dla swych babć i dziadków programy artystyczne, na które składały się: piosenki, wiersze, tańce i gra na instrumentach. Były wspólne zabawy, quizy i poczęstunki. "Biedronki" zaprezentowały jasełka. Dzieci, niejednokrotnie walcząc z tremą, z pełnym zaangażowaniem weszły w swoje role. Nic dziwnego, że na twarzach znamienitych gości malowały się zachwyt i uznanie dla czyniących postępy wnuków. Nie zabrakło wzruszeń i przytulasów. Były także życzenia i wspólne fotografie. Dziadkowie opuścili mury naszego przedszkola dumni z wnuków. Dodatkowo każdy został obdarowany przez dzieci jakimś własnoręcznie przygotowanym upominkiem.

My życzymy wszystkim babciom i dziadkom dużo zdrowia, sił i czasu, by ci mogli dzielić się z wnukami swoją życiową mądrością. Więź, która łączy ich z wnukami, widać gołym okiem, tak samo jak bezwarunkową miłość przepływającą między pokoleniami.