"Pomagamy zwierzętom przetrwać zimę" - konkurs

rok temu

14 grudnia odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Pomagamy zwierzętom przetrwać zimę", organizowanego przez Przedszkole nr 2 im. Jana Brzechwy w Stalowej Woli oraz Polski Klub Ekologiczny „Przyjaciele Ziemi". Była to już XI jego edycja. Głównym celem konkursu było: motywowanie dzieci do niesienia pomocy zwierzętom podczas zimy; kształtowanie emocjonalnego stosunku do przyrody; rozwijanie poczucia odpowiedzialności za stan środowiska i kształtowanie pozytywnych cech charakteru dziecka. Przedstawicielami naszej placówki byli:

• Wiktoria Delekta - 6 lat,
  • Zuzanna Kotołowska - 5 lat,
  • Igor Kruk - 5 lat, z grupy "Plastusie", który został wyróżniony. Gratulujemy!
  • Izabela Seltenreich - 5 lat,
  • Zofia Piekarz - 5 lat.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i reprezentowanie naszej placówki.