Wizyta Mikołaja

rok temu

6 grudnia do naszego przedszkola zawitał Święty Mikołaj i z pewnością nie ma drugiego gościa, który byłby wyczekiwany z podobnym podekscytowaniem. Już od rana dzieci niecierpliwie go wypatrywały. Gdy wybiła godzina 9, Mikołaj (wyposażony w worki wypełnione prezentami) zasiadł przy kominku, na specjalnie przygotowanym dla niego fotelu. Wszystkie grupy, kolejno, zaśpiewały dla gościa okolicznościowe piosenki, by po tym z bijącym sercem oczekiwać na moment wręczenia upominku.

Wszystkie przedszkolaki otrzymały indywidualne paczki, co szczerze je ucieszyło, ale nie mniejsze emocje wzbudziły prezenty, którymi dzieci będą bawić się codziennie w swoich salach. Klocki, kolejki, układanki, książki - to i wiele innych rzeczy trafiło do poszczególnych grup. Radość była ogromna! Bo czyż jest coś fajniejszego od wspólnej zabawy z przyjaciółmi?

Wierzymy, że spotkanie ze Świętym Mikołajem pozostanie w pamięci dzieci na długo.