rok temu

,,Jesień pędzlem malowana” pod taką nazwą odbył się  międzyprzedszkolny plener malarski zorganizowany  przedszkole nr 1 w Stalowej Woli. Celem zorganizowania tego typu pleneru było  promowanie dzieci przejawiających uzdolnienia plastyczne oraz  integrowanie się ze sobą stalowowolskich przedszkoli. Zadaniem naszego przedstawiciela placówki czyli - Melanii było samodzielne namalowanie jesiennego obrazka na przygotowanych podobraziach. Mali artyści pracowali w wielkim skupieniu, a do pobudzania wyobraźni przyczyniał się nastrojowy jesienny utwór muzyki klasycznej. Wszystkie dzieci otrzymały nagrody, a Pani Dyrektor podkreśliła, że prace były wyjątkowe ponieważ było w nich widać włożone serce i pasję do malowania. Swoje prace dzieci obiecały powiesić w zaszczytnych miejscach w swoich domach. Plener malarski zakończył się wspólnymi zdjęciami i w pozytywnych nastrojach nasi goście udali się do domów.

Wszystkim małym artystkom życzymy wielu sukcesów oraz rozwijania swoich pasji !

Zapraszamy do Galerii Przedszkola nr 1: