Przedpołudnie z muzyką

rok temu

3 października "Biedronki" i "Plastusie" wzięły udział w koncercie w Państwowej Szkole Muzycznej.

W tym jesiennym dniu nasze przedszkolaki miały okazję poznać różnorodność i bogactwo instrumentów muzycznych oraz na żywo usłyszeć ich brzmienie. To wyjątkowe spotkanie z muzyką uświadomiło dzieciom, że warto poświęcić czas na naukę gry na wybranym instrumencie, gdyż jest ona nieodłączną częścią życia człowieka, jednocześnie wpływając pozytywnie na zdrowie i kształcenie zmysłów. Zadaniem starszaków było rozpoznanie i nazwanie danych instrumentów.

W stalowowolskiej PSM przekonywano nas, że każdy, kto zacznie przygodę z muzyką, na pewno będzie z tego zadowolony. Warto jest bowiem dobrze wykorzystać swój wolny czas. Nie marnujmy go przed telewizorem czy komputerem. Czerpmy z muzyki radość życia!