Dżentelmeni i misterzy, czyli super chłopaki

rok temu

Od najmłodszych lat uczymy dzieci pamiętania o świętach i obchodzenia ważnych uroczystości. Po Ogólnopolskim Dniu Przedszkolaka przyszedł czas na Dzień Chłopaka. 30 września my, dziewczyny (i te mniejsze, i te większe), dołożyłyśmy wszelkich starań, by chłopaki-przedszkolaki czuły się wyjątkowo.

Każda grupa znalazła swój pomysł na świętowanie. Wszędzie jednak było radośnie, a to podstawa udanej zabawy. Były m.in.: rywalizacja o tytuł "Dżentelmena" ("Pszczoły"), Wybory Mistera ("Biedronki"),  test na "Super Chłopaka" ("Misie"), fotobudka ze stylowymi wąsikami w roli głównej ("Krasnale") czy też przygotowywanie szaszłyków owocowych i wspólne ich spożycie ("Plastusie"). Nie zabrakło także: okolicznościowych medali, dyplomów, papierowych krawatów, tańców i, oczywiście, życzeń. W niektórych grupach chłopcy otrzymali także dodatkowo upominki przygotowane przez rodziców.

Główni bohaterowie dnia wyglądali na naprawdę zadowolonych, i o to nam wszystkim chodziło!