Dzień pełen radości

rok temu

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka został ustanowiony, by podkreślić wagę pierwszego szczebla edukacji. Święto to obchodzi się 20 września. Nie ma chyba przedszkola, w którym przeszłoby ono bez echa. Przedszkole nr 11 w Stalowej Woli również, sądząc po uśmiechach (goszczących na twarzach naszych Podopiecznych), nie zawiodło dziecięcych nadziei. Tego dnia bowiem najważniejsza była dobra zabawa.

Wychowawczynie przeprowadziły w swoich grupach rozmaite gry. Były także: wspólne tańce, zabawy z wykorzystaniem chusty animacyjnej i fotobudki. Wszystkie dzieci otrzymały balony i okolicznościowe medale.

Choć tegoroczny Dzień Przedszkolaka stał się już przeszłością, cieszymy się, że dla całej naszej społeczności stał się źródłem frajdy. Mamy nadzieję, że na długo zapisze się w pamięci: Krasnali, Misiów, Pszczół, Biedronek i Plastusiów.