Paczka dla seniora - podsumowanie

Stało się już tradycją, że nasze przedszkole bierze udział w Akcji Charytatywnej „Stalowowolska Paczka Pomocy, Edycja 2021 – Samotny, ale nie sam”, której organizatorem jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Stalowej Woli.
Celem tej inicjatywy jest wsparcie samotnych starszych osób z naszego miasta.

Na początku listopada zwróciliśmy się do całej Społeczności naszego przedszkola z prośbą o włączenie się w tę szlachetną akcję. Przez ponad dwa tygodnie i Państwo, i nasi Pracownicy przynosili produkty, których listę przygotował MOPS. Tych z dnia na dzień przybywało, co pozwalało żywić nadzieję, że wspólnymi siłami uda się nam uszczęśliwić więcej niż jednego seniora. Ostatecznie paczek przygotowaliśmy aż 4! Wierzcie nam, że były naprawdę ciężkie i wartościowe. Do każdej włożyliśmy kartkę z życzeniami i adnotacją, że to właśnie ci, którzy są skupieni wokół naszej placówki, są darczyńcami.

25 listopada br. – za pośrednictwem strażaków z OSP – wszelkie dary przekazaliśmy organizatorom całego przedsięwzięcia. Jesteśmy pewni, że uszczęśliwiły tych, do których trafiły. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli tę zacną inicjatywę. Cieszymy się, że możemy na Was liczyć!