Konkurs plastyczny "Pomagamy zwierzętom przetrwać zimę"

17 marca 2021 roku odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Pomagamy zwierzętom przetrwać zimę” organizowanego przez Przedszkole nr 2 im. Jana Brzechwy oraz Polski Klub Ekologiczny „Przyjaciele Ziemi” w Stalowej  Woli. Celem konkursu było m.in. motywowanie dzieci do niesienia pomocy zwierzętom podczas zimy  oraz rozwijanie poczucia odpowiedzialności za stan środowiska. Nasze przedszkole reprezentowali  Jagoda, Liliana, Wiktoria oraz Emilka i Marcel.  Za udział w konkursie wyróżnienie otrzymała Jagoda. Zaś pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy „Dla Małego Przyjaciela Zwierząt”.

Serdecznie gratulujemy Jagodzie i dziękujemy dzieciom biorącym udział w konkursie za ogromne zaangażowanie i wspaniałe prace.