Play with English, play in English

3 dni temu

W zeszłym roku szkolnym nauczycielki Katarzyna Kasprowicz i Angelina Bobrowska realizowały projekt językowy pt. „Play with English, play in English”, którego celem było rozwijanie kompetencji komunikacyjnych w języku angielskim oraz kreatywne i twórcze działania, a także doskonalenie umiejętności planowania pracy, logicznego myślenia, doskonalenia motoryki małej, obowiązkowości, koncentracji i skupienia, współpracy, a także porządkowania swojego miejsca pracy. Jedną ze składowych projektu było napisanie listu do Świętego Mikołaja i wysłanie mu własnoręcznie przygotowanych przez dzieci kartek. Mikołaj, choć bardzo zapracowany, znalazł czas, by nam odpisać i opowiedzieć o tym, jak toczy się jego zwyczajne życie. Poniżej prezentujemy list oryginalny i jego tłumaczenie.