Świętowanie w jesiennej scenerii

3 tygodnie temu

Dzień Przedszkolaka to święto, które wypada 20 września. W tym roku obchodziliśmy je w słynącym z gościnności gospodarstwie agroturystycznym „Madejówka” w Obojnej.
Czekało w nim na nas mnóstwo atrakcji. Zaczęliśmy od karmienia i oglądania mieszkańców zwierzyńca. Głaskaliśmy króliki, zachwycaliśmy się pawimi piórami, które okazały się bardzo zróżnicowane, przyglądaliśmy karmieniu koni... Przeszliśmy również tunelem ukrytym w kukurydzy. Był przejazd bryczką oraz harce na placu zabaw i na dmuchańcu. Gdy traciliśmy energię, korzystaliśmy z pysznego poczęstunku. Były kiełbaski, pieczone ziemniaki, domowe ciasta i hektolitry kompotu. Na zakończenie zbieraliśmy do skrzynek ziemniaki.
Przez cały pobyt w „Madejówce” mieliśmy piękną słoneczną pogodę. Czuliśmy jednak w powietrzu jesień, której nadejście było już widać w wielu miejscach. Z pewnością długo będziemy pamiętać ten dzień wypełniony nauką i zabawą na świeżym powietrzu. MZ