Rodzice - dzieciom, czyli tego jeszcze nie było!

3 miesiące temu

Zabawy teatralne kształcą wrażliwość moralną, spełniają funkcję integrującą grupę, dają dziecku poczucie wartości, rozwijają jego dyspozycje twórcze. Rodzice dostrzegając ich pozytywny wpływ na rozwój najmłodszych, aktywnie zaangażowali się w przedsięwzięcie na rzecz swoich pociech z okazji 1 czerwca. Dzień Dziecka był wspaniałą okazją do zamiany ról na scenie i tym razem to przedszkolaki oklaskiwały aktorskie popisy dorosłych. A na afiszu zagościła adaptacja sławetnych braci Grimm pt. "Jaś i Małgosia." Niezwykła przygoda dwójki rodzeństwa, którą w "Bajkach samograjkach" w charakterystycznym dla siebie stylu zinterpretował Jan Brzechwa, wywołała w widzach wielkie emocje, a pozytywne zakończenie wywołało ekstatyczną radość. Przygotowane przez samych aktorów wspaniałe kostiumy i scenografia pozwoliły zarówno odbiorcom, jak i twórcom na gładkie przejście z pomieszczeń przedszkola w bajkowy świat, w którym to gdzieś w środku lasu stoi piernikowa chatka Baby Jagi. Bohaterowie widowiska dali popis wspaniałego kunsztu aktorskiego, praktycznie niedostępnego dla amatorów. Bardzo dziękujemy rodzicom za to, że chcieli podzielić się z widzami swoim talentem. Jesteśmy wdzięczni i doceniamy zaangażowanie, uśmiech i czas poświęcony na przygotowania i realizację wydarzenia.