Wesołe nutki

5 miesięcy temu

18 kwietnia odbyło się rozstrzygnięcie konkursu „Wesołe nutki” w Przedszkolu Integracyjnym Nr 12 w Stalowej Woli. Wydarzenie miało formę przeglądu artystycznego i każde uczestniczące przedszkole, prezentowało wykonanie przez siebie utworu muzycznego lub tańca. Nasze przedszkole reprezentowało dziesięcioro dzieci z grupy „Biedronki”. W oczekiwaniu na swój występ, dzieci obejrzały piękne muzyczne widowisko w wykonaniu rówieśników z innych placówek. Następnie zaprezentowały swój układ taneczny, z użyciem rekwizytów w postaci parasolek, do muzyki „Tic-tok”. Nasi przedstawiciele stanęli na wysokości zadania i wykonali piękny taniec. Całe wydarzenie odbyło się w przyjemnej i radosnej atmosferze. Organizatorzy zadbali o dyplomy, drobne upominki dla wszystkich uczestników oraz prezent dla przedszkola.