LEGO EDUCATION

4 miesiące temu

LEGO EDUCATION to kompletny system dydaktyczny dla szkół i przedszkoli, opracowany w myśl zasady „nauka poprzez zabawę”. Odznacza się rozbudowanym wsparciem merytorycznym, z materiałem dostosowanym do potrzeb uczniów w każdym wieku i o różnych umiejętnościach. Dzięki naciskowi na kreatywność, współpracę i krytyczne  myślenie rozwiązania edukacyjne LEGO Education wzmacniają pewność siebie uczniów oraz rozwijają umiejętności przydatne w dorosłym życiu. Klocki LEGO są wspaniałym narzędziem do przeprowadzania zajęć edukacyjnych z dziećmi. Pozwalają na rozwijanie kreatywności, logicznego myślenia oraz umiejętności współdziałania. Już po raz kolejny odbyły się zajęcia z użyciem klocków Lego Education. Celem zajęć było zapewnienie dzieciom możliwości rozwoju kreatywności, umiejętności logicznego myślenia, współpracy z innymi oraz zdobywania wiedzy przez zabawę i eksperymentowanie z klockami LEGO. Warsztaty okazały się niezwykle angażujące i edukacyjne dla dzieci. Dzieci miały okazję rozwijać swoje umiejętności twórczego myślenia, logicznego rozumowania oraz współpracy. W trakcie zajęć zauważono wzrost zaangażowania i zainteresowania dzieci.
Zapraszamy do galerii.