Eko - moda

10 maja w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej odbyło się ogłoszenie wyników konkursu „Eko-moda dla przedszkolaków”. Warunkiem uczestnictwa w konkursie było wykonanie dowolnej części garderoby, wykorzystując do tego tylko i wyłącznie materiały nadające się do recyklingu. Nasze przedszkole reprezentowało dwoje dzieci z grupy Biedronki: Wiktoria B. i Radek. Wiktoria zaprezentowała się w pięknej sukni balowej, wykonanej z worków na śmieci oraz przezroczystej folii. Radek pokazał się w komplecie letnim, wykonanym również z worków na śmieci ozdobionych plastikowymi nakrętkami.  Wszyscy uczestnicy mieli możliwość przejścia po czerwonym dywanie i zaprezentowania swojego stroju. Organizatorzy zapewnili drobne upominki dla każdego uczestnika konkursu oraz dyplom dla przedszkola za udział w tym przedsięwzięciu.