Igraszki przedszkolne

20 marca w Miejskim Domu Kultury odbył się Przegląd Twórczości Dziecięcej „Igraszki Przedszkolne” organizowany przez Przedszkole Integracyjne nr 12 im. J.Ch. Andersena w Stalowej Woli.  To już XI edycja tego wydarzenia. Tegoroczne hasło brzmiało: „Łączy nas taniec i piosenka”. Na deskach MDK zaprezentowały się dzieci z trzynastu stalowowolskich publicznych przedszkoli. Dzieci wraz z wychowawcami przygotowali kolorowe, widowiskowe programy artystyczne. Nasze przedszkole reprezentowała grupa Biedronki. Dzieciaki wiele tygodni ćwiczyły po to, aby na scenie Miejskiego Domu Kultury jak najlepiej zaprezentować swój układ pt. „Pożegnanie zimy”. Oprócz oglądania występów dzieci rozwiązywały zagadki przygotowane przez Sowę Mądrą Głowę, w którą wcieliła się Pani Urszula Cacaj – dyrektor przedszkola nr 12. Po zakończeniu wszystkich występów każde przedszkole otrzymało takie same nagrody, dyplomy i podziękowania.