W listopadzie w grupie "Krasnale" odbyła się uroczystość  „Pasowania na Przedszkolaka”. Do uroczystości dzieci przygotowywały się od początku roku szkolnego, aby zasłużyć sobie na wstęp do grona „braci przedszkolnej”. Aby oddać doniosłość chwili  dzieci w dniu pasowania przyszły w galowych ubraniach. Dla  części dzieci był to pierwszy taki występ i debiut przed szerszą publicznością.  Rodzice, którzy przybyli na uroczystość mogli podziwiać osiągnięcia swoich pociech. Najważniejszym punktem  uroczystości było  złożenie przez wszystkich przedszkolaków  przysięgi – ślubowania i  moment pasowania  magicznym  ołówkiem przez panią dyrektor  Małgorzatę Kochan, na prawdziwego przedszkolaka. Na pamiątkę , każdy przedszkolak otrzymał mały upominek. Serdecznie gratulujemy wszystkim "Krasnalom."