"Pożegnamy przedszkole, pokłonimy się szkole..."

10 miesięcy temu

21 czerwca był bardzo ważnym dniem w kalendarzu Biedronek. Wtedy to pięknie wystrojone przedszkolaki uroczyście żegnały się z przedszkolem. W tej uroczystości dzieciom towarzyszyli rodzice oraz Pani dyrektor. Na początku Pani dyrektor skierowała kilka miłych słów zarówno do dzieci jak i do rodziców, następnie oddała głos najmłodszym, a zarazem najważniejszym uczestnikom występu. Biedronki swój występ rozpoczęły Polonezem, który wzbudził wśród gości wielki zachwyt, a u niektórych wywołał nawet łzy wzruszenia. Następnie dzieci zaprezentowały cały wachlarz wierszy, anegdot, tańców i piosenek, które towarzyszyły im przez ostatnie cztery lata przedszkola. Nie obyło się bez śmiechów, wzruszeń oraz gromkich braw. Na zakończenie wystąpiły dzieci pięcioletnie, które pożegnały starszych kolegów i koleżanki oraz skierowały do nich kilka rad na nową, szkolną drogę i zapewniły, że zawsze chętnie przyjmą kolegów i koleżanki w odwiedziny.
Po występach sześciolatki otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola oraz książki, zaś pięciolatki dostały dyplom oraz drobny upominek. Po zakończeniu części artystycznej na wszystkie dzieci czekał słodki poczęstunek przygotowany przez ich rodziców.
Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń. Pamiętajcie o nas i o swoim przedszkolu.