Dzień, a nawet 5 Dni Rodziny

11 miesięcy temu

Przełom maja i czerwca został w naszym przedszkolu zdominowany przez występy dzieci z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca. Na pierwszy ogień poszły „Biedronki”, które zaprezentowały się przed swoimi rodzicami 25 maja. Po nich przez trzy kolejne dni (29, 30 i 31 maja) występowały odpowiednio: „Pszczoły”, „Plastusie” i „Misie”. Pasmo uroczystości zakończyły „Krasnale” (6 czerwca).
Spotkania te upłynęły w radosnej, ale też nie pozbawionej wzruszeń atmosferze. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki, grały na instrumentach i tańczyły. Pokazały w ten sposób swym mamusiom i tatusiom, jak wiele potrafią!
Uwieńczeniem występów było wręczenie upominków, które dzieci własnoręcznie przygotowały dla swych rodziców.