Dzień Dziecka w kinie

11 miesięcy temu

Chyba wszystkie dzieci, i te małe, i te całkiem spore, uwielbiają 1 czerwca… Zwykle bowiem jest to dla nich dzień pełen niespodzianek i powodów do radości.
W naszym przedszkolu nie mogło być inaczej! Już od rana na dzieciaki czekało mnóstwo atrakcji. Były: zabawy taneczne i plastyczne, animacje z wykorzystaniem chusty KLANZA, konkurencje sportowe, upominki od pań (a w jednej z grup: także od rodziców) i życzenia, a przede wszystkim – dużo uśmiechów.
Najważniejszym punktem dnia był jednak wyjazd autokarem do kina Helios na bajkę pt. „Najlepsze urodziny królika Karola”. Jak się okazało, dla wielu dzieci była to pierwsza, a więc tym bardziej emocjonująca, wyprawa do kina! Po seansie i powrocie do przedszkola na wszystkich czekały przepyszne gofry.
Z pewnością ten dzień na długo zapisze się w pamięci naszych podopiecznych. Cieszymy się, że do „banku wspomnień z przedszkolnych lat” udało się nam dorzucić kolejną garść miłych, radosnych przeżyć.