Muzyczne przedpołudnie

W środę, tj. 23 marca br., grupy: Biedronki, Pszczoły i Plastusie wybrały się do Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Stalowej Woli. Dzieci mogły tam wysłuchać  koncertu przygotowanego przez uczniów i nauczycieli tejże szkoły.

Do naszych uszu płynęły dźwięki gry na fortepianie, wiolonczeli, skrzypcach, altówce, trąbce i akordeonie. Każdy wykonawca zaprezentował także swój instrument i w kilku słowach opowiedział o jego budowie. Przedszkolaki były bardzo zadowolone z wizyty w placówce noszącej imię Ignacego Jana Paderewskiego. Piękne melodie i przemiła atmosfera na długo zostaną w ich pamięci.

Kto wie, może i wśród naszych wychowanków są przyszli adepci sztuki muzycznej? Wspólnie zadbajmy o rozwój ich talentów.

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji szkoły za zaproszenie oraz poświęcony nam czas.