To takie proste!
Strona głowna  /  Nasze certyfikaty
Nasze certyfikaty
Program „Kubusiowi Przyjaciele Natury” to jeden z największych ogólnopolskich programów edukacyjnych dla przedszkoli, organizowany przez markę Kubuś.
Celem programu  jest zachęcanie dzieci do dbania o środowisko naturalne.

Wzięliśmy udział w ogólnopolskim konkursie "Bezpieczne dziecko- bezpieczne przedszkole."
Celem konkursu było wpojenie dzieciom w wieku przedszkolnym nawyków bezpieczeństwa w placówkach przedszkolnych, domach, na placach zabaw, w kontakcie z przyrodą, w tym – zwierzętami, elementarnych zasad ruchu drogowego, w kontaktach z osobami obcymi. Konkursowi towarzyszyło studium przedmiotu dla nauczycieli przedszkolnych, obejmujące całokształt problematyki bezpieczeństwa dzieci i przedszkoli, postępowania w warunkach kryzysowych, przeciwdziałania przemocy w rodzinie etc.

Ostatnia aktualizacja: 2015-12-06

Strony www dla przedszkoli