"Leniwy Kiciuś"

miesiąc temu

W ostatnią marcową środę po raz kolejny gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów z krakowskiego teatru. Spektakl, z którym do nas przyjechali opowiadał historię tytułowego leniwego Kiciusia i małej pszczółki. Główny bohater przeszedł w trakcie trwania sztuki wielką przemianę i zrozumiał jak wielką życiową wartością jest praca i uczciwość. Dzieci doskonale rozumiały, gdzie kot popełnił swój błąd i jak ważne było, aby go naprawić. Do występu został również zaproszony amator ochotnik -Yarema, który odegrał swoją rolę bardzo profesjonalnie, jak na debiutanta scenicznego. Gromkie brarwa i okrzyki upewniły aktorów w przekonaniu, jak bardzo dzieci doceniają działalność artystyczną i kunszt gry aktorskiej.