Nareszcie jest wśród nas - WIOSNA

miesiąc temu

Wiosna wiosna tak piękna, radosna

Słoneczna, pachnąca przyrodą kwitnąca…

W czwartek  21 marca  dzieci z naszego przedszkola świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. Głównym punktem dnia był udział w kolorowym przemarszu ulicami miasta-podczas którego mogliśmy pożegnać zimę i powitać wiosnę. Dzieci radośnie maszerowały w kolorowym korowodzie, trzymając w ręku zwiastuny wiosny, a na jego czele- Marzanna, którą pożegnały po powrocie do ogrodu przedszkolnego. Przedszkolaki wspólnie wyrecytowały przy tym wiersz pt. Żegnaj Marzanno. Kolejnym punktem było powitanie wiosny wspólnie odśpiewaną piosenką – Wiosna, wiosna. Jesteśmy pewni, że starania naszych wspaniałych Przedszkolaków sprawią, że Wiosna zawita do nas na dobre.

Ten dzień bardzo podobał się wszystkim dzieciom. W ten sposób uczciliśmy swoistą tradycję, która zapewne cieszy się popularnością we wszystkich placówkach.