Zajączek z nagrodą

miesiąc temu

16 marca 2024 r., w sobotni poranek, w Społecznej Szkole Podstawowej nr 1 im. Armii Krajowej w Stalowej Woli odbyło się rozstrzygnięcie Rejonowego Konkursu Plastycznego „Wielkanocna ozdoba”. Organizatorem tego przedsięwzięcia była ww. szkoła, a naszą placówkę reprezentowało dwoje dzieci z grupy „Pszczoły”: Liliana i Mikołaj. Ich zadaniem było wspólne z rodzicami wykonanie wielkanocnej dekoracji.
Nasi przedstawiciele stanęli na wysokości zadania i zrobili piękne, pomysłowe prace. Organizatorzy zdecydowali, że wszystkie dzieci zasługują na upominek i dyplom, ale dodatkowo nagrodzili 9 prac. Jedną z nich był zając uwity z wierzbowych gałązek, którego – przy wsparciu mamy – wykonał Mikołaj.
Po ogłoszeniu wyników konkursu odbyły się warsztaty plastyczne. W trakcie ich trwania dzieci mogły z zapewnionych przez SSP materiałów przygotować urocze, przywodzące na myśl wiosnę, świąteczne stroiki. Mali artyści zabrali je ze sobą do domów.
Naszym przedszkolakom serdecznie gratulujemy i dziękujemy, że zechciały stanąć w konkursowe szranki. (MZ)