Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa - konkurs plastyczny

4 miesiące temu

15 grudnia odbyła się uroczystość dla uczestników konkursu plastycznego pt. „Najpiękniejsza Ozdoba Bożonarodzeniowa” zorganizowany przez Katolicką Szkołę Podstawową w Stalowej Woli. Konkurs skierowany był dla wszystkich chętnych uczniów wraz z rodzicami, rodzeństwem, dziadkami oraz opiekunami.
Przedmiotem pracy było stworzenie ozdoby bożonarodzeniowej w dowolnym kształcie, wielkości oraz wybranej przez uczestników technice plastycznej.
Głównymi celami konkursu byłoy min.:
• Wspólne spędzanie czasu z rodziną.
 • Inspirowanie do aktywności twórczej w czasie wolnym, rozwijanie wyobraźni i kreatywności.
• Pobudzanie wrażliwości, uczenie dzielenia się i wspierania inny ludzi.
• Pozyskanie środków finansowych na Adopcję Serca.
Nasze przedszkole reprezentowały dwie dziewczynki z grupy "Plastusie": Alicja i Kalinka (6 lat). Obie prace wzbudziły zachwyt pań i organizatorów, a ich autorki zasłużyły na pochwałę i uznanie.
Laureatką, a zarazem zwyciężczynią konkursu została Alicja wygrywając nagrodę główną. Dziękujemy serdecznie za udział i swój wkład wszystkim uczestnikom oraz rodzicom. Gratulujemy ciekawych pomysłów i życzymy dalszych sukcesów.