Pomaganie zwierzętom w plastycznym ujęciu

5 miesiące temu

Już po raz 14. Przedszkole nr 2 wraz z Polskim Klubem Ekologicznym "Przyjaciele Ziemi" w Stalowej Woli zorganizowały konkurs plastyczny pt. "Pomagamy zwierzętom przetrwać zimę". Inicjatywa ta ma na celu kształtowanie w najmłodszych emocjonalnego stosunku do przyrody i motywowanie ich do niesienia pomocy zwierzętom w najbardziej wymagającej porze roku.
Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy w formacie A4 na temat zawarty w tytule. Spośród naszych przedszkolaków podjęło się go troje dzieci: Blanka z grupy "Pszczoły", Ania z grupy "Plastusie" i Filip z "Biedronek".
Z przyjemnością informujemy, że Blance jurorzy przyznali wyróżnienie! Nasza reprezentantka odebrała je 15.12.2023 r. podczas uroczystości zorganizowanej w Przedszkolu nr 2. Wszyscy autorzy  otrzymali podziękowania, a ci, którzy udali się na ogłoszenie werdyktu, obejrzeli występ przygotowany przez dzieci z "Dwójki".
Dziękujemy Ani, Blance i Filipowi za wykonanie bardzo pomysłowych prac i zapewniamy, że cieszymy się z każdego sukcesu naszych podopiecznych. (MZ)