Szlachetne zdrowie...

5 miesiące temu

Stało się już tradycją, że Przedszkole nr 15 organizuje przegląd, podczas którego dzieci ze stalowowolskich przedszkoli wykonują wybraną przez siebie „Piosenkę promującą zdrowie”. W tym roku odbył się on 1 grudnia. Celem tej inicjatywy jest nie tylko rozwijanie umiejętności artystycznych dzieci, lecz także promowanie zdrowego stylu życia.
Naszą placówkę reprezentowała Maja z grupy „Pszczoły”, która z właściwą sobie energią zaśpiewała „Jarzynowy rock and roll”. Talent wokalny Mai, okraszony dodatkowo jej urokiem osobistym, został doceniony! Wróciła bowiem z przeglądu z nagrodami i dyplomami (dla siebie i rodzimej placówki).
Serdecznie gratulujemy Majce znakomitego występu i dziękujemy, że zechciała wystąpić w imieniu całej społeczności „Jedenastki”. Tym bardziej że w tym roku realizujemy autorski program z zakresu edukacji zdrowotnej pt. „Bądź aktywny, jedz warzywa – to na twoje zdrowie wpływa”, więc ta tematyka jest dla nas bardzo ważna. (MZ)