5 miesiące temu

Mimo coraz nowocześniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Pewnie dlatego, że ten miękki włochacz, to coś więcej niż zabawka, to najlepszy przyjaciel każdego dziecka, towarzysz na dobre i złe chwile. To ktoś, kto trzyma w tajemnicy wszystkie sekrety wyszeptane wprost do pluszowego uszka. Choć milczący, potrafi pocieszyć jak nikt inny i osuszyć swoim futerkiem wszystkie łzy, płynące po małych twarzyczkach. Dzień poprzedzający święto pluszowego misia wykorzystaliśmy na wspólne jego celebrowanie. Każdy przyniósł do przedszkola swojego ulubionego kudłatego kompana. Przybyły misie małe, duże, białe, brązowe, zielone, a każdy był piękny i wyjątkowy.  W grupie Misie znalazła się jeszcze jedna okazja do świętowania. Otóż do tej grupy przedszkolnej dołączyły dwie dziewczynki: Madzia i Nela. Koledzy i koleżanki cieszyli się razem z nimi z tego wydarzenia, uczestnicząc we wspólnych zabawach integracyjnych. Dzieci poznały historię święta, wspólnie recytowały i śpiewały piosenki o misiach. Dla przedszkolaków przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, taneczne i plastyczne. Ten dzień był pełen uśmiechu i radości.