5 miesięcy temu

14 listopada 2023 roku odbyła się w naszym przedszkolu ważna uroczystość dla dzieci, które po raz pierwszy w tym roku szkolnym zawitały do naszego przedszkola.
Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc wiersze, piosenki (nawet w języku angielskim), taniec i instrumentalizacja.
Po części artystycznej dzieci obiecały zgodnie bawić się w przedszkolu, każdego dnia przychodzić z uśmiechem na buzi, słuchać pań i pomagać kolegom oraz być dzielnym przedszkolakiem.
Następnie pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka, wręczając jednocześnie każdemu pamiątkowy dyplom i magiczny ołówek.