Campus LEGO

6 miesięcy temu

W październiku bieżącego roku zainaugurowaliśmy serię wizyt w Campusie LEGO. LEGO - to jedna z najpotężniejszych marek świata. Ponadczasowe, kolorowe cegiełki przez kolejne dziesięciolecia przybierały coraz to nowsze formy. Wszystkie, niezależnie od poziomu zaawansowania technologicznego niezmienne służą jednemu –  nauce i zabawie. Zajęcia w których dzieci manipulują klockami rozwijają wyobraźnię, sprawność manualną, koordynację wzrokowo-ruchową i kreatywność. A praca w małych grupach sprzyja nauce komunikacji, integracji i współpracy w zespole. Podczas warsztatów przedszkolaki poznają świat nauki, techniki, inżynierii, sztuki i matematyki. Takie zajęcia z pewnością rozwijają pasję dzieci i zachęcają do eksperymentowania. Pobyt w Campusie niezmiernie przypadł dzieciom do gustu, z pełną swobodą i zaangażowaniem wznosiły one wielobarwne budowle. Ogromne poruszenie wywoływała w nich możliwość wprawiania w ruch niektórych elementów tych projektów. Z niecierpliwością czekamy na ciąg dalszy przygody z klockami LEGO.