Przedszkole nr 11 w Stalowej Woli

Spotkanie z Policjantem-Bezpieczne wakacje

6 dni temu

18 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z policjantem. Gość opowiadał dzieciom o zasadach bezpieczeństwa podczas wakacji. Przypomniał, jak bezpiecznie poruszać się po drodze, zachowywać nad wodą oraz dlaczego nie wolno rozmawiać z nieznajomymi. Policjant zwrócił również uwagę na konieczność noszenia kasku podczas jazdy na rowerze i hulajnodze oraz przypomniał numery alarmowe. Dzieci z zainteresowaniem słuchały wskazówek i chętnie odpowiadały na pytania. Spotkanie było bardzo ciekawe i pouczające. Dzięki niemu przedszkolaki dowiedziały się, jak spędzić wakacje bezpiecznie i odpowiedzialnie. Na zakończenie wizyty dzieci miały możliwość wejścia do radiowozu policyjnego oraz obejrzenia go od środka, co było świetną atrakcją i spełnieniem marzeń dla niektórych maluchów. (JRZ)