Dzień Rodziny

rok temu

30 maja, w poniedziałkowe popołudnie w ogrodzie naszego przedszkola odbył się rodzinny piknik, który był uczczeniem Dnia Mamy, Dnia Dziecka oraz nadchodzącego Dnia Taty.
Impreza rozpoczęła się o godzinie 15.30 występem artystycznym przygotowanym przez wszystkich naszych przedszkolaków. Po występie dzieci wręczyły swoim rodzicom samodzielnie wykonane upominki.

Później zaczęła się zabawa prowadzona przez Panów z Pracowni „Jaszczur i Przyjaciele”.

Po dwugodzinnej zabawie na świeżym powietrzu zadowolone dzieci wraz z rodzicami rozeszły się do domów. W galerii zdjęć znajduje się fotorelacja z tego wydarzenia.