W piątek 29 listopada odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka dzieci z najmłodszej grupy uczęszczającej do naszego przedszkola czyli Krasnali. Na tę uroczystość przybyli rodzice oraz rodzeństwo naszych maluszków. Dzieci w odświętnych strojach zaprezentowały program artystyczny: śpiewały piosenki, recytowały wiersze i tańczyły.  Swoim radosnym  występem udowodniły, że zasługują na przyjęcie w poczet społeczności naszego przedszkola. Następnie dzieci złożyły przyrzeczenie a Pani Dyrektor za pomocą dużego kolorowego ołówka dokonała pasowania na przedszkolaka. Na pamiątkę tego wydarzenia każdy Krasnal dostał pamiątkowy dyplom oraz słodki upominek. Na zakończenie tak miłego i bardzo ważnego popołudnia wszyscy udali się na poczęstunek zorganizowany dzięki zaangażowaniu rodziców, którzy przygotowali na tę okazję słodkie wypieki.