Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego

W dniu 04.04.2019 r. w naszym przedszkolu miało miejsce rozstrzygnięcie II Edycji Konkursu Fotograficznego, które w tym roku przebiegało pod hasłem: "Moje ulubione miejsce, w którym spędzam wolny czas."

W konkursie wzięło udział 22 dzieci z 12 przedszkoli, a jego celem było rozwijanie zainteresowań fotograficznych, ukazywanie ciekawych miejsc, w których można spędzać wolne chwile oraz zachęcanie do wspólnego spędzania czasu dzieci z rodzicami.

Rozpoczynając uroczystości pani dyrektor Małgorzata Kochan powitała zgromadzonych gości, a wśród nich zastępcę prezydenta miasta Stalowej Woli panią Renatę Knap oraz panią naczelnik Wydziału Oświaty Halinę Wołos, a także pana Piotra Radeckiego - przewodniczącego Komisji Konkursowej, sponsorów oraz przybyłych opiekunów z przedszkolakami. Następnie dzieci z grupy "Plastusie"zaprezentowały przedstawienie pt. "Recepta na zdrowie", po czym nastąpiło ogłoszenie wyników. Komisja konkursowa przyznała 3 wyróżnienia, zdobyli je: Nikodem F. z przedszkola nr 1, Piotr M. z przedszkola nr 5 oraz Patryk P. z przedzkola nr 11. Wszyscy uczestnicy otrzymali medale, upominki oraz cukierki od pani prezydent. Po wspólnej pamiątkowej fotografii dzieci wraz z nauczycielkami oraz zaproszeni goście udali się na słodki poczęstunek.