Świat pająków

Dzieci z naszego przedszkola były z wizytą w Centrum Edukacji Dziecięcej na wystawie pt. "Świat pająków."Tym razem była to ekspozycja, na której można było zobaczyć kilkadziesiąt żywych okazów z grupy zwierząt wzbudzających chyba najsilniejsze skrajne emocje: pająki, skorpiony i wije.
Wystawa zachwycała bogactwem żywych pająków i skorpionów pochodzących z obu Ameryk, Azji, Australii i Afryki. Wśród prezentowanych okazów znajdowały się m.in.: Ptasznik królewski, Ptasznik cytrusowy, Czarna wdowa czy Skorpion cesarski. Na ekspozycji nie brakowało także elementów skierowanych do najmłodszych odbiorców, które ułatwiają poznanie a nawet pokochanie                                                             pająków.