Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego

Znamy już  nazwiska laureatów pierwszej edycji międzyprzedszkolnego konkursu fotograficznego "W rodzinnym obiektywie, Stalowa Wola - moje miasto." Spotkanie finałowe obfitowało w atrakcje przygotowane przez organizatorów. Był występ artystyczny w wykonaniu dzieci, prezentacja multimedialna "Stalowa Wola dawniej i dziś" oraz słodki poczęstunek dla wszystkich gości. Autorzy  zdjęć, którzy na nowo odkryli piękno naszego miasta, otrzymali atrakcyjne nagrody.

Dziękujemy Panu Piotrowi Radeckiemu - fotografowi i przewodniczącemu jury, za fachową pomoc w wyłonieniu najciekawszych prac fotografów - amatorów.

Dziękujemy również sponsorom za pomoc rzeczową i finansową, która umożliwiła nam realizację tego przedsięwzięcia:

• Bawialni – „Fabryka zabawy”
  • Firmie UNIWHEELS Production (Poland) Sp. z o.o.
  • Pani Annie Jaremie - regionalnemu kierownikowi sprzedaży WSP Społem

Prace konkursowe można oglądać w SDK w Stalowej Woli w terminie od 19 do 30 marca 2018r.