"Dzień flagi" w SDK

W dniu 28.04.2017r. przedstawiciele  naszego przedszkola  z grupy „Biedronki” wybrały się do Spółdzielczego Domu Kultury, aby wraz z przedszkolakami z innych placówek uczcić Święto Flagi, które przypada 2 maja. Organizatorem wydarzenia było Przedszkole nr 18, które uświetniło obchody występem starszaków. Dzieci recytowały wiersze o naszej Ojczyźnie, symbolach narodowych a także o naszej miejscowości– Stalowej Woli. Uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej zaprezentowali piękną pieśń o naszym rodzinnym mieście. Wspólnie wszyscy odśpiewaliśmy hymn– „Mazurek Dąbrowskiego”.
Każde  przedszkole wykonało także na tę uroczystość plakat pt: „Stalowa Wola we wspomnieniach rodziców i dziadków”, a na zakończenie otrzymało pamiątkową książkę o naszym Kraju.