Konkurs międzyprzedszkolny

W dniu 27.04.2017r. przedstawiciele grup starszych: Patrycja, Dominika, Wiktoria i Julianna zaprezentowały swoje umiejętności taneczne, wokalne i recytatorskie na przeglądzie talentów dziecięcych, odbywających się w stalowowolskim Przedszkolu nr 15. Po chwili prezentujący talenty zamienili się w widzów po to, by podziwiać inne niezwykłe zdolności kolegów i koleżanek z przedszkola nr 9 i 15 (organizatorów konkursu). Udział w tym turnieju dostarczył wszystkim wielu niezwykłych emocji i przeżyć związanych z różnoraką twórczością dziecięcą. Każdy wysiłek włożony w przygotowania do występu był nagrodzony, ponieważ organizatorzy przewidzieli nagrody dla wszystkich uczestników "talent show."
Serdecznie dziękujemy organizatorom konkursu, za zaproszenie do udziału w konkursie i liczymy na dalszą owocną współpracę.